Hakkımızda

Karabük Rent A Car Hizmetleri Sunan Altaş Oto Kiralama Geçmişten günümüze kadar rent a car ve alım satım işinde hizmet vermektedir.. Günümüzde pek çok firma kısa dönem ve günlük araç ihtiyaçlarını kiralama yöntemiyle karşılamaktadır. Özellikle finansman kaynaklarını kendi iştigal konularında kullanmayı tercih etmektedir. Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin ağırlıklı olarak havayoluyla yapılıyor olması kısa süreli iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmaktadır.

İşte bu noktada oluşan talebi karşılamak amacıyla Altaş Rent a car firmamız hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız bakımlı sıfır km araçlarıyla firmaların günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Karabük Rent A Car Altaş Oto Kiralama Hizmetleri, yapılanmasını tamamlayarak sektördeki seçkin firmalar arasındaki yerini almıştır. Karabük ve Safranbolu'nun en güçlü araç filosuna sahiptir.

Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız...

Altaş Motor's

 

  • svg
    0530 085 00 78
X